Mamy ich!

  Ich, to znaczy - czempionów jesiennego cyklu Wesołych Biegów Górskich! Panie i Panowie, mamy zaszczyt przedstawić tryumfatorów naszego cyklu, czyli Zawodniczki i Zawodników, którzy uzyskali najlepsze rezultaty w rozegranych w ostatnich tygodniach biegach. I są to: Monika Matyszczak i Jakub Kowalski w rywalizacji Nordic Walking na 2 km, Joanna Gałaś i Bohdan Bułakowski na 6 km NW. W biegach - Gizela Grabińska i Artur Kłosiński na 2 km, Justyna Kostrzewska i Jan Bednarski na 6 km, wreszcie - na najbardziej prestiżowym (i męczącym) dystansie 10 km tryumfowali Anna Szewczykowska i Piotr Parfianowicz. Ciekawostka - wyjąwszy zwycięzców biegowej dwójki, cała reszta tej jesieni startowała w WBG pierwszy raz! Komplet wyników do obejrzenia w zakładce rankingowej.

  Gratulujemy zwycięzcom - ale i pozostałym uczestnikom WBG. Wszystkich zapraszamy na bieg finałowy (to już w najbliższą sobotę, 9.grudnia) - po którym nastąpi dekoracja czempionów. Do zobaczenia!

Komentarze

Wyniki

Wyniki chyba trochę do bani. Nie ma Anna Szewczykowska a wiem że była, wiem bo jej plecy ciągle, co wyscig oglądam i już się przyzwyczaiłem ;). Także sprawdźcie. Pozdrowienia