Trzeci bieg - już jutro

  Ani się obejrzeliśmy, a jesienna odsłona Wesołych Biegów Górskich weszła w decydującą fazę. W sobotę, czyli jutro, rozegrany zostanie ostatni z biegów, zaliczanych do klasyfikacji. Przypomnijmy - aby być ujętym w klasyfikacji generalnej (i tym samym zasłużyć sobie na medal...) należy ukończyć dwa z trzech biegów. Ten finałowy wliczany do klasyfikacji nie jest; za tydzień biegamy tylko dla przyjemności. Gdyby komuś umknęło zgłoszenie się, to może - jak zwykle - uczynić to w bazie zawodów przed biegiem.

  Aha - tak na wszelki wypadek; biuro od 9:15, start Nordic Walking o 10:00, start biegów - o 10:30 (2 i 6 km) oraz 10:35 (10 km). Niby wiadomo, niby jest napisane w informacjach, ale zdaje się, że ostatnio były jakieś wątpliwości. 

  Warunki na trasie troszkę się zmieniły, ale nie jest tak źle. Liczymy, jak zwykle, na emocjonującą rywalizację i dobry humor zawodników. Do zobaczenia na starcie!

Komentarze

Godzina startu

Są wątpliwości, bo nie jest łatwo znaleźć taką infomację gdziekolwiek. 3 osoby sprawdzały na stronie i sobie nie poradziły więc jest coś na rzeczy. Nie ma godziny w regulaminie, nie ma na stronie głównej to gdzie szukać?